Kosmetyki propolisowe – dlaczego warto je mieć w swoim domu?

Naturalny środek antyseptyczny, środek konserwujący i przeciwutleniacz zawierający ponad 300 aktywnych składników, pochodzący od pszczół propolis ma naprawdę szeroką gamę korzyści istotnych dla zdrowia i urody, co czyni balsam propolisowy absolutnie koniecznym produktem w każdym domu.

Dlaczego warto mieć w domu kosmetyki propolisowe?

Wielu z nas cierpi na taką czy inną chorobę skóry, a bez względu na to, czy jest to trądzik, blizny, suchość, czy nawet zwykłe starzenie się, propolis może pomóc na to wszystko, bo jest sprawdzona receptą na piękno.

Odżywcze korzyści propolisu

Balsam propolisowy pęka w szwach, jeśli chodzi o dużą ilość minerałów, które są w nim obecne, a które równocześnie są naprawdę niezbędne do odbudowy uszkodzonych komórek skóry. To jest dobre rozwiązanie dla wszystkich, a nie tylko dla osób z konkretnym problemem. Nowe zdrowe komórki skóry równa się odżywiona, miękka, piękna skóra! Można też liczyć na korzyści względem redukcji zmarszczek. Więcej dowiesz się na https://kerpro.pl.

Mówiąc o redukcji zmarszczek, w przeciwieństwie do wielu mikstur dostępnych w drogeriach – balsam propolisowy naprawdę działa! Antyoksydanty zawarte w pszczelim propolisie walczą przeciw utleniaczom, z którymi stykamy się na co dzień (od zanieczyszczeń, promieni UV i niezdrowego jedzenia po szkodliwe chemikalia występujące w wielu nienaturalnych produktach kosmetycznych). Tym samym kosmetyki z propolisem pomagają chronić skórę komórki na znacznie dłużej. To nie zatrzyma zegara, ale na pewno spowolni efekty starzenia się skóry poprzez silne właściwości nawilżające propolisu.

 

[Głosów: 0   Average: 0/5]

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *