usta

Powiększanie ust kwasem hialuronowym

Pełne usta uważane są za najbardziej ponętne. Niestety jednak nie wszyscy mają takie z natury, na co narzekają zwłaszcza oczywiście kobiety. Zbyt wąskie usta czasem prezentują się mało estetycznie, a już na pewno trudno uczynić z nich swój atut i wabik na mężczyzn, nieraz nawet są tak wąskie, że trudno je pomalować. Na szczęście jednak współczesna medycyna estetyczna zna na to rady i wcale nie trzeba od razu poddawać się inwazyjnym operacjom, które w dodatku mogą nie mieć dobrych skutków. Doskonałą alternatywą dla powiększania za pomocą własnego tłuszczu, kolagenu jest bardzo wygodne i szybkie powiększanie ust kwasem hialuronowym.

Dlaczego warto się na to zdecydować?

Jest to zabieg bezpieczny i szybko dający efekty. Powiększanie ust tą metodą polega na wstrzyknięciu w znieczulone wcześniej usta (niepotrzebne jest inwazyjne znieczulenie, stosuje się takie jak u dentysty albo nawet miejscowe w postaci na przykład maści znieczulającej) preparatu z usieciowionym kwasem hialuronowym. Zabieg trwa zwykle około pół godziny, a jego efekt widoczny jest od razu i jest naturalny. Trudno o powikłania czy przykre skutki uboczne, jedyne dolegliwości, które są całkiem naturalne, to lekki obrzęk i zasinienie, które pojawia się przecież po każdym zastrzyku. Nie należy też obawiać się, że usta są zbyt duże, gdyż jest to związane z obrzękiem – kiedy zniknie, uzyskają naturalny, ponętny kształt.
Bardzo ważny jest też fakt, że działanie kwasu hialuronowego utrzymuje się kilka miesięcy. Po tym czasie efekt zanika, a więc można zdecydować, czy chce się poddać następnemu zabiegowi (można to robić dowolnie często), a jeśli ktoś nie czuje się dobrze ze swoimi nowymi ustami, wystarczy przeczekać ten okres.

Korzystna cena i dobre rezultaty

Powiększanie ust tą metodą jest bardzo popularne, zresztą za pomocą kwasu hialuronowego można nie tylko powiększać usta, ale też odmładzać oraz modelować ich kształt. Jest to znakomita propozycja na przykład dla osób, które chcą wyrównać dysproporcje między wargami. Znaleźć można wiele placówek, które oferują ten zabieg w korzystnej cenie, a jedną z nich jest klinika Styczeń, z którą (i szczegółami dotyczącymi zabiegu) można zapoznać się na stronie drstyczen.pl.

[Głosów: 4   Average: 3.3/5]

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *